Pizza Rzeszów
Interaktywny stół do zamówienia pizzy

Pizza Rzeszów

Pizza Hut to jedna z największych sieci pizzerii, a mimo to wciąż szuka ciekawych rozwiązań aby zachęcić klientów do właśnie ich produktów. Idąc z duchem czasu i wykorzystując najnowszą technologię postanowiono zaprojektować i stworzyć interaktywny stół do pizzy, a w zasadzie do jej zamawiania. O co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi?

Chaotic Moon Studio na zlecenie Pizzy Hut stworzyło film, na którym pokazane jest w jaki sposób można zamówić pizzę taką na jaką mamy ochotę. Od wybrania grubości ciasta, po składniki, ich ilość, a nawet ich rozkład na cieście. Jak przystało na nowoczesną, dotykową technologię, wszystko prezentuje się bardzo ciekawie, a i za zamówienie możemy zapłacić poprzez połączenie telefonu komórkowego z interaktywnym stołem.

Ciekawym pomysłem jest także to, że w trakcie oczekiwania na zamówienie na stole może zagrać w krótkie gry, co zdecydowanie umili i skróci czas w trakcie którego jest przygotowywana nasza pizza. Pomysł ten nie jest niczym abstrakcyjnym, a wykorzystanie tego typu technologi na pewno przypadnie do gustu niejednemu klientowi, który nie będzie już potrzebował papierowego menu ani kelnera. Przedsięwzięcie takie jednak jest na pewno dość kosztowne a i sama realizacja musiałaby postawić na najwyższej jakości materiały, co nie zmienia faktu, że pojedyncze egzemplarze mogą się pojawić w innych pizzeriach choćby dla zabawy. A kto wie może w przyszłości interaktywny stół do zamówienia pizzy będzie wytwarzał zapachy pizzy? Nigdy nic nie wiadomo!