Pizza Rzeszów
Pizza gry online

Pizza Rzeszów

Pizza to danie tak popularne, że chyba nie ma osoby która chociaż raz by jej nie próbowała. Jej odmian jest mnóstwo i nie sposób wymienić wszystkie, co więcej z dnia na dzień powstają nowe ciekawe przepisy, dzięki którym w domowym zaciszu również możecie stworzyć swoją pyszną pizzę. W modzie na pizze nie byłoby nic dziwnego gdyby nie fakt, że zawładnęły nawet wirtualnym światem gier.

Gry online to świetny sposób na zabicie nudy, dlatego też gier o pizzy powstało naprawdę sporo. Postanowiliśmy zatem zrobić małe zestawienie pięciu najciekawszych według nas gier online. Zatem nie przedłużając zapraszamy do grania i oceniania.

Na pierwszy rzut proponujemy zagrać w grę bardzo prostą, a jakże wciągającą, czyli Pizza Tessy, gdzie naszym zadaniem jest przygotowanie pizzy według wskazanego przepisu. Krójcie, gotujcie i pieczcie!

A teraz kolej na zabawę w kierowcę ciężarówki w grze Pizza Truck. Waszym zadaniem jest przejechanie przez miasto samochodem pełnym pizzy i coli i dowiezienie zamówień do głodnych klientów. Sprawdźcie swoje umiejętności! Powodzenia!

Tym razem pracujesz w pizzerii Moja Pyszna Pizza, gdzie liczy się przede wszystkim zręczność i szybkość. Obsługuj swoich klientów, przygotowując pizzę dokładnie taką jaką zamówili. Zbieraj pieniądze i przechodź na wyższy poziom gry.

Bar Pizza to wyzwanie dla Ciebie i tego jak szybko wykonasz zamówioną przez klientów pizzę. Zapamiętuj zamówienia i kontroluj ilość składników, aby nigdy ich nie zabrakło przed nowym dniem w pizzerii.

Momma's Pizza walczy o bycie najlepszą pizzerią w mieście. Pomóż kucharzowi w obsłudze dużej ilości gości i przyjmuj wszystkie zamówienie jak najszybciej potrafisz! No to gramy!

I jak? Która z minigier jest Waszym zdaniem najbardziej wciągająca?